FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan Doğuştur Nakliyat ofis taşıma ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı. Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım

. – Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır

– Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır

– Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.

– Ağır yükler forklift ile araca yüklenir

– Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır 

Fabrika Taşımacılığında Doğuştur Nakliyat Farkı!

Dünya genelinde ülkemize fabrika için birçok yatırım yapan şirketler vardır. Her sektöre özgün hizmetleri olan bu şirketlerinde Türkiye’de özellikle İstanbul genelinde yoğun bir fabrika açma girişimleri oluyor. Fabrika taşımacılığı aslında buradan sonra başlıyor. Fabrikanın ilerleyen zamanlarda konum değişikliği gibi durumları söz konusu oluyor. Doğuştur Nakliyat ailesi de özellikle kurumsal taşımacılık hizmeti adı altında fabrika nakliyesi ile ilgili özel hizmetler grubunu oluşturmuştur.

Doğuştur Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa'dan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Doğuştur Nakliyat Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.