Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik Evden Eve Nakliyat olarak, uzun yıllardan beri nakliyat sektöründe çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İzmir içi ev nakliyatlarında iki kamyon ve bir kamyonetle sizlerin hizmetindeyiz. Bütün araçlarımızda hidrolik asansör bulunmaktadır. Bu şekilde güzel İzmir’imizin yüksek kattaki dairelerine rahatlıkla nakliyat yapmaktayız. Araçlarımızın bakımı yılda iki kez yapılmakta olup, sizlere sorunsuz hizmet vermektedir. Kamyonetlerimizle genellikle öğrencilerin yaşadığı 1+1 evlerin taşımasını yapıyoruz. Kamyonlarımızla yaptığımız nakliyatlar daha çok 100 metrekare üzerindeki dairelerimiz için uygundur. Eşyalarınızın taşınmasında eğer geçici yer sorunu yaşarsanız sizlere dış etkenlere kapalı, temiz depolar sunuyoruz. Bu depolarımızda, eşyalarınızın güvenle muhafaza edildiğinden emin oluyoruz. Eğer vakit sıkıntınız varsa, eşyalarınızın paketleme, yerleştirme işlemlerini yapıyoruz. Böylece değerli vaktinizi, kişisel hayatınıza ayırabiliyorsunuz. Senenin her günü, 7/24 hizmetinizde olarak aciliyet söz konusu olduğunda, bir telefon uzağınızdayız. Vardiya usulü çalışan Bilecik evden eve nakliyat personelimiz, güler yüzleri ile sizlerin her zaman yanında. İsteğe bağlı taşıma sigortası yaptırabileceğiniz eşyalarınızın güvenliğinden de emin olmaktasınız.

 

 Sadece Bizim Sunduğumuz Hizmetler

Biliyoruz ki yeni nesil bizim geleceğimiz ve onlara kolaylıklar sağlamak görevimiz. Bundan dolayı öğrenci olduğunu belgeleyen arkadaşlarımıza, yarı fiyatına temizlik hizmeti sağlıyoruz. Elbette öğrenci arkadaşlarımızı yalnız bırakmadığımız gibi, ailelerimizi de yalnız bırakmıyoruz. Sizler taşınırken, çocuklarınızın güvenli bir ortamda eğlenceli vakit geçirdiğinden emin oluyoruz. Güler yüzlü personelimiz, çocuklarınızla oyun parklarında ilgileniyor. Aklınızda kalmasın, personelimizin tamamı adli sicili temiz ve pedagojik formasyon eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. 

 

Uygun Fiyatlı Evden Eve Nakliyat

Uygun fiyatlı Bilecik evden eve nakliyat hizmetimizle, her tür gelirden müşterimizin yanındayız. Çünkü biliyoruz ki, ekonomik şartların zorlaştığı günümüzde, sizlere destek olmak görevimiz. Ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Nakit sıkıntısı çeken müşterilerimize taksit yapıyor, onların bu dar zamanlarında yanlarında oluyoruz. 

Sitemizden Faydalanmak 

Sitemizde ise daha önceki çalışmalarımızdan video ve fotoğraflarımız bulunmakta. Sizlerin geri bildirimleri bizim için çok değerli. Tamamen gerçek müşteri yorumlarından oluşan ziyaretçi defterimize, aldığınız hizmetimizle ilgili değerli yorumlarınızı yansıtabilirsiniz. Sitemiz üzerinden  yaptığımız çekiliş ile talihli bir aileye bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Detaylı bilgi için irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.