Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat

Kuzeyden güneye, doğudan batıya tüm Türkiye’ye yayılmış hizmetimizle beş senedir sizlerleyiz. Sektörün kaliteli ve üst seviye firması olarak, Bolu Evden Eve Nakliyat sektöründe başarılara imza attık. Bağlı bulduğumuz emlak firmalarıyla anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Müşterilerimiz, firmalar dolayısıyla hane halklarıdır. Anlaşmaya vardığımız firmalar, konutlarını satın alacak ailelere bizim nakliyat işlemimizi de sağlıyor. Bu şekilde aileler de, evlerini bulduktan sonra hiçbir şekilde yorgunluk çekmeden yeni evlerine yerleşiyor. Türkiye’de bir ilk olan sistemimiz, aldığı olumlu değerlendirmeler ile gelişerek devam etmektedir. 

Sistemin Sebepleri

Aileler halihazırda ev almak için yeterince zorlu bir süreç geçiriyorlar. Özellikle başka şehirden göç eden aileler, şehri tanımadıklarından daha da zorlanabiliyorlar. Nakliyeciyi bulmak, eşyaları paketlemek, taşımak, yerleştirmek ve temizlik, şehir dışından gelenler için daha zorlu oluyor. Çünkü şehirler arası taşımacılık masrafları daha fazla, bu bütçelerini zorluyor. Yeni bir şehre alışacak olmanın gerginliği ile eşya paketleme ve yerleştirme aşamaları da oldukça yorucu. Bizler bu aşamaları onların adına yapıyor, onların konforunu sağlıyoruz. Ardından, yine bilinmeyen bir şehirde güvenilir bir temizlik elemanı bulmak neredeyse imkansız. Bundan dolayı çalıştığımız temizlik personeli onlar için evlerinin hijyenini sağlıyor. Şehir içinde taşınan ailelerimiz de tüm bu hizmetlerimizle değerli vakitlerini kendilerine harcayabiliyorlar. Güvenilir bir Bolu Evden Eve Nakliyat firması, temizlik elemanı bulmakla vakit harcamıyorlar. Üstelik emlak firması ile çalıştığımızdan dolayı, ailelerimiz bizlere güvenmekte herhangi bir sıkıntı yaşamıyorlar. 

Emlak Firmalarına  Evden Eve Nakliyat Tanıtımı

  • Sekiz kamyonet, dört kamyondan oluşan bir araç filomuz var.
  • Araçlarımızın tamamında hidrolik asansör bulunmakta.
  • Evden eve nakliyat, profesyonel personel tarafından yapılmakta.
  • Temizlik personelimiz, eğitimden geçmiş ve profesyonel bir yapıda.
  • Taşınan tüm ürünler, nakliyat sigortası ile sigortalanmakta.
  • Henüz bitmemiş daireleri yerleşecek ailelerimizin, eşyalarınızı depolarımızda güvenle muhafaza etmekteyiz.
  • 7/24 çalışan personelimiz her an nakliyat ve temizlik işlemleri için hazır beklemekte.
  • İnşaat firması ile yaptığımız anlaşma beş senelik yapılmaktadır. Beş sene sonunda istenirse tekrarlanabilir.

Müşterilerinin memnuniyetini gözeten ve onlara ev değil yuva veren emlakçılarımızla çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Detaylı bilgi için 7/24 irtibat numaralarımızdan veya internet sitemizden bizlere ulaşmayı unutmayın.