Osmaniye şehirlerarası nakliyat - Osmaniye nakliye şirketi - Osmaniye asansörlü nakliyat

Osmaniye şehirlerarası nakliyat - Osmaniye nakliye şirketi - Osmaniye asansörlü nakliyat

Osmaniye Evden Eve Nakliyat
Şehir içi veya şehirler arası taşınmaya karar verdiniz. Fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Eşyalar nasıl toplanır, nasıl sınıflandırılır, nerelere konulur, nasıl götürülür gibi birçok mevzuda kararsız kalabilirsiniz. Tüm bu mevzularda sizlere Osmaniye evden eve taşıma destek sağlar. Osmaniye evden eve nakliyat her türlü paketleme ve taşıma konularınızı üstlenir. Taşınmaya karar verdikten sonrasında kontakt bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon üstünden taşınma bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Nereden nereye taşınmak arzu ettiğiniz, eşyalarınızın miktarı benzer biçimde iki malumat vermeniz şarttır. Bu bilgilerden sonrasında şirket size fiyat teklifi verir. Fiyat teklifinde anlaşma sağlanırsa nakliye işi gerçekleşir.

Nakliye Firmasının Üstlendiği İşler
Osmaniye evden eve taşıma; kent içi nakliye, kentler arası nakliye, evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, parça nakliyecilik, eşya depolama, asansörlü taşıma gibi birçok hizmet vermektedir. Bu hizmetler arasında en sık tercih edilen evden eve taşıma hizmetidir. Evden eve nakliyat işinde kararlaştırılan gün ve saatte uzman kadromuz evinize ulaşır. Taşınma işinden bigün ilkin firmamız sizleri arar. Taşınma konusunda yeniden mutabık kalınırsa eve gelinir. Evde paketli halde bulunan bütün eşyalar araçlara göç eder. Araçlara taşınan eşyaların kırılabilir olanları daha duyarlı taşıma alır. Tüm paket ve koliler araçlara tertipli bir halde yerleştirilir. Bu yerleşim sayesinde araçta yaşanabilecek virajlar ve küçük sarsılmalardan eşyalar zararsız menfaat.

  Herhangi bir eşya          hasarı olması                   ihtimaline karşın tüm     eşyalar taşımadan         önce sigortalanır. Sigorta anlaşmasına imza vermeyen kişilerin eşyalarına zara gelmesi durumunda nakliye şirketi ziyanı karşılayamaz.
Osmaniye evden eve nakliyat tüm eşyalarınızı korunaklı bir şekilde taşır. Büyük boyuttaki eşyaları paketlemek ve taşımak ayrı bir ehemmiyet ister. Buzdolabı, çamaşır makinesi, tv şeklinde elektronik aletler zarara uğramaması için ayrı paketlenir. Sivri uçları olan dolaplar, sehpalar, koltuk takımları vb. De yeniden farklı olarak paketlenir. Bu eşyalar taşınırken birden fazla insan gücü gerekir. Bu yüzden evden eve taşıma işinde minimum iki kişi görevlendirilir. Bu vaziyet eşya sayısı arttıkça artar. Ayrıca eşya durumu değiştikçe kullanılan taşıma aracında da değişim olur.